• SAMOCHÓD ZASTĘPCZY

  Jeśli Państwa samochód został uszkodzony w kolizji w stopniu uniemożliwiającym korzystanie z niego, zgodnie z prawem przysługuje poszkodowanym samochód zastępczy. Cały koszt ponosi w tym przypadku ubezpieczalnia OC sprawcy wypadku bądź stłuczki. O zapłatę za otrzymany samochód nasz dział prawny zwróci się bezpośrednio do zobowiązanego Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Nawet jeśli ubezpieczalnia nie wypłaci należności za używanie samochodu zastępczego, nie pobierzemy od Państwa żadnej opłaty. Oczekujemy wyłącznie współpracy w zakresie odzyskania należności. Jedynym przypadkiem, w którym możemy obciążyć Państwa opłatą jest podanie nam nieprawdziwych informacji.

  HOLOWANIE I PARKING

  Zasady są identyczne jak w przypadku samochodu zastępczego. Jeśli uszkodzenie samochodu uzasadnia jego transport lub zamknięcie na parkingu strzeżonym, nie zapłacicie Państwo ani złotówki. Należność pokryje ubezpieczalnia. W przypadku, gdy zaistniałe okoliczności nie uzasadniają skorzystania z tych praw, cena jaką zaproponujemy zależna będzie od kilometrów lub od czasu postoju pojazdu.

  POMOC PRAWNA

  Dopóki nie uzyskamy należności, nie pobierzemy od Państwa żadnych opłat. Wynagrodzenie za usługę prawną liczone będzie procentowo od otrzymanej kwoty. Klientom, którzy skorzystają z naszej pomocy od samego początku szkody gwarantujemy duże rabaty.

  NAPRAWA SAMOCHODU

  Przy wyborze bezgotówkowej naprawy żadne opłaty nie będą Państwa interesować. W innych wypadkach wszelkie koszty związane z naprawą podamy po oględzinach pojazdu.