• 1. SAMOCHÓD ZASTĘPCZY

  Osobom poszkodowanym w kolizji drogowej oferujemy bezpłatny samochód zastępczy z pełnym bakiem GRATIS. Jesteśmy w stanie podstawić Państwu samochód już na miejsce kolizji, aby mogli Państwo kontynuować podróż bez zbędnych niedogodności. Czas korzystania z auta to czas do wypłaty odszkodowania lub do czasu odbioru pojazdu z warsztatu. Nasze samochody są najnowszej generacji, bezpieczne, w pełni sprawne. Wyposażone są w silniki Diesel lub instalacje LPG, więc eksploatacja nie wyniesie więcej niż korzystanie z Państwa pojazdu. Nie zajmujemy się wynajmem samochodów, stąd ogromnym atutem naszej firmy jest bardzo małe zużycie zastępczych pojazdów. Aby zapewnić naszym klientom maksimum bezpieczeństwa oraz komfort jazdy, każdorazowo sprawdzamy stan techniczny samochodów oraz zostają gruntownie wyczyszczone.

  Aby otrzymać od nas samochód należy spełnić dwa warunki:

  - być poszkodowanym, czyli kolizja, w której samochód został uszkodzony wyniknęła z winy sprawcy zdarzenia,

  - uszkodzenie samochodu nie pozwala na korzystanie z niego lub auto jest w trakcie naprawy.

  Spełniając te warunki, zgodnie z polskim prawem, przysługuje Państwu samochód zastępczy z OC sprawcy kolizji, a koszty wynajmu pojazdu zobowiązana jest pokryć ubezpieczalnia. Towarzystwa ubezpieczeniowe często wprowadzają klientów w błąd, wmawiając im, że samochód zastępczy się im nie należy. Oferta skierowana jest do wszystkich mieszkańców województwa śląskiego oraz opolskiego.

  2. TRANSPORT ORAZ PRZECHOWANIE AUTA

  Jeśli samochód nie nadaje się do dalszej jazdy, oferujemy poszkodowanym bezpłatny transport z miejsca kolizji pod wskazany przez Państwa adres lub na nasz zamknięty 24h parking. Ofertę parkingu kierujemy przede wszystkim do osób mieszkających w blokach, gdzie otwarty uszkodzony samochód narażony jest na kradzieże. Aby otrzymać od nas bezpłatną pomoc, należy spełnić warunki wymienione w punkcie pierwszym oraz miejsce kolizji lub punkt docelowy transportu samochodu będzię w odległości nieprzekraczającej 20 km od Tarnowskich Gór, Raciborza, Głogówka lub Krapkowic. Pozostałym osobom oferujemy pomoc w odzyskaniu pieniędzy zapłaconych za transport lub parking.

  3. POMOC PRAWNA LUB DOPŁATA DO ODSZKODOWANIA

  Nasz dział prawny pomoże Państwu odzyskać należne pieniądze. Często osoby próbujące uzyskać pełne odszkodowanie poprzez odwołania są zbywane przez ubezpieczalnie, ponieważ wiadomo, że wiekszość osób nie wkroczy na drogę sądową. Wskażemy Państwu drogę do uzyskania całkowitej rekompensaty odszkodowania, łącznie z zastępstwem procesowym przed właściwym sądem. Dla osób niechcących wchodzić na drogę sądową specjalnie przygotowaliśmy ofertę dopłat do odszkodowań - szkody do 3 lat wstecz. Wystarczy, że otrzymamy emailem kosztorys z ubezpieczalni, a oddzwonimy z propozycją dopłaty.

  4. NAPRAWA SAMOCHODU

  Wybór warsztatu to często najważniejsza decyzja po uszkodzeniu samochodu, ponieważ samochód kiepsko naprawiony będzie dla właściciela udręką. Naszym klientom oferujemy pomoc w wyborze warsztatu. Osobiście przetestowaliśmy już kilkanaście warsztatów i z najlepszymi podjęliśmy współpracę. Również pomożemy kupić w najlepszej cenie części potrzebne do naprawy samochodu.

  Jeśli Państwo nie życzą sobie jeździć powypadkowym samochodem, pomożemy Wam sprzedać uszkodzone auto oraz nabyć bezwypadkowy pojazd. Służymy szeroką wiedzą oraz specalistycznym sprzętem do sprawdzenia używanych samochodów.