• Nasza firma powstała, aby pomagać osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Niestety w naszym kraju Towarzystwa Ubezpieczeniowe traktują klientów bez należnego szacunku, a czasem wręcz z pogardą. Nie informuje się poszkodowanych o przysługujących im prawach, między innymi o prawie do samochodu zastępczego.

    Zgodnie z kodeksem cywilnym w razie zaistnienia wypadku poszkodowany powinien uzyskać pełną rekompensatę poniesionej szkody. Rzeczą oczywistą jest, że podstawową funkcją odszkodowania jest kompensacja, co oznacza, że odszkodowanie powinno przywrócić w majątku poszkodowanego stan rzeczy naruszony zdarzeniem wyrządzającym szkodę. W chwili szkody to ubezpieczalnia jest naszym dłużnikiem, jednak w praktyce Towarzystwa Ubezpieczeniowe czują się bezkarne, wypłacając zaniżone odszkodowania. W odpowiedzi na odwołania często argumentują, że nie wypłacą należnej części odszkodowania, wskazując drogę sądową. Większość ludzi rezygnuje z walki o swoje prawa, bojąc się przegranej przed sądem.

    Jesteśmy po to, aby to zmienić!

    Tworzymy grupę pasjonatów motoryzacji z wykształceniem prawniczym. Mamy doświadczenie w naprawach uszkodzonych pojazdów, ich transportem, we wszelkich czynnościach związanych z kupnem, sprzedażą oraz rejestracją samochodów. Współpracujemy z rzeczoznawcami samochodowymi oraz warsztatami blacharsko-lakierniczymi. Oferujemy Państwu pomoc od samego początku szkody aż do odbioru pojazdu z warsztatu bądź ewentualnej sprzedaży wraku, jeśli samochód nie nadaje się do naprawy.